Poštovani,

obavještavamo Vas da je Centar za kulturu Lopar raspisao Poziv za iskazivanje interesa za tečajeve jezika (njemački, talijanski, engleski) i kulturne baštine!

Molimo sve zainteresirane da u prijavi navedu podatke: naziv tečaja, stupanj (početni / napredni) ime, prezime i uzrast (godina rođenja) te kontakt (br. telefona i e-mail). Tečajevi će biti organizirani ovisno o dovoljnom broju zaprimljenih prijava, o čemu ćete naknadno biti obaviješteni.

 

Budući da je i do sada na otoku postojala mogućnost pohađanja tečajeva jezika, iz navedene ponude izdvajamo i preporučamo tečaj iz područja kulturne baštine! Kroz 30 sati teorijske i terenske nastave, polaznici tečaja bit će upoznati s najznačajnijim spomenicim u kontekstu ukupne graditeljske baštine otoka Raba i njezina kulturno-umjetničkog značaja koji nerijetko nadilazi lokalne okvire. Navedeni tečaj namijenjen je svim znatiželjnicima i zaljubljenicima u otok, a od iznimne bi koristi mogao biti djelatnicima u turizmu.

 

Prijave do 28. veljače 2018.:

Centar za kulturu Lopar

Lopar 284, Lopar

czk@lopar.com

051/775-392

099/814-0712