Na traženje OPG-ovaca otoka Raba, organizira se tečaj dopunske izobrazbe o održivoj uporabi pesticida.

Dopunska izobrazba, 5 školskih sati, održati će se u subotu i nedjelju, 30. i 31. siječnja 2021. godine, kao i u ponedjeljak, 01. veljače 2021. godine u velikoj vijećnici Grada Raba.

Polaznici dopunske izobrazbe koji moraju produžiti iskaznicu nakon protoka važenja od 5 godina, na izobrazbu trebaju ponijeti kopiju osobne iskaznice, kopiju svjedodžbe minimalno završenog 8 razreda te OIB broj. Cijena dopunske izobrazbe iznosi 200,00 kuna + trošak izdavanja iskaznice 30,00 kuna.

Polaznici koji da sada nisu imali iskaznicu prijavljuju osnovnu izobrazbu u trajanju od 15 školskih sati. Sa sobom također ponijeti kopiju osobne iskaznice, kopiju svjedodžbe minimalno završenog 8 razreda  te OIB broj. Cijena osnovne izobrazbe 300,00 kuna + trošak izdavanja iskaznice 30,00 kuna, a izobrazba će se održati u nedjelju, 31. siječnja 2021. i ponedjeljak, 01. veljače 2021. godine.

Radi epidemioloških mjera izobrazba će se izvoditi u manjim grupama te je unaprijed potrebno osigurati svoj termin. Sa sobom ponijeti zaštitnu masku i kemijsku olovku. Neprijavljeni polaznici neće moći pristupiti izobrazbi.

Svoj termin osigurati na broj 091/ 594 5949, radnim danima ponedjeljak do petka od 08 – 14 sati.

Centar cjeloživotnog učenja
Zagreb i Grad Rab