Nakon prezentacije projekta Rab Archaeological Traces u lipnju ove godine, intenzivno se radilo na njegovoj nadogradnji, odnosno pripremi interaktivne mobilne aplikacije kao svojevrsnog vodiča po poučnim stazama. Putem virtualnih likova, audio vodiča i videa, ali i kroz brojne zanimljivosti, kvizove i igre, aplikacija omogućava upoznavanje otoka na zabavan i interaktivan način te Vas pozivamo da se uključite u njezino testiranje i pomognete nam pri utvrđivanju eventualnih nedostataka! Vaš trud bit će nagrađen!

Testiranje aplikacije Rab Archaeological Traceas za korisnike Androida već je tijeku te je na red došlo i testiranje za korisnike iPhone-a (Apple). Kako biste sudjelovali, molimo da se prijavite do 23. listopada https://forms.gle/EinwQcvCACfcNpnR6

Više o projektu saznajte na  www.rabarchaeologicaltraces.com

CZK Lopar, POU Rab, TZG Raba, TZO Lopar