Poštovani,

s ciljem obogaćivanja turističke ponude prošlog je ljeta, uz već ustaljene organizirane šetnje loparskim dijelom Geoparka uz pratnju planinskog vodiča, pokrenuto i organizirano razgledavanje kulturne baštine turističkim vlakićem uz pratnju turističkog vodiča.

Ovim putem preporučamo Vam navedene sadržaje i molimo Vas da informacije o njima proslijedite svojim prijateljima i gostima koji ljetuju u Loparu!

U prilogu se nalaze promotivni letci, a  u Turističkoj zajednici Općine Lopar možete ih preuzeti i u tiskanom obliku za svoje smještajne jedinice i ugostiteljske objekte.

S organiziranim turama započinjemo 1. lipnja i bit će na raspolaganju svakog utorka (organizirano razgledavanje kulturne baštine Upoznaj Lopar) i četvrtka (organizirane šetnje Geoparkom Čudesna priroda), a polazak u 8,00 sati iz Turističke zajednice Općine Lopar.

Organizirano razgledavanje loparske baštine turističkim vlakićem uz pratnju licenciranog turističkog vodiča

UPOZNAJ LOPAR

Želite li saznati ponešto o povijesti i običajima Lopara te pogledati  najznačajnije znamenitosti, preporučamo Vam razgledavanje turističkim vlakićem uz pratnju licenciranog turističkog vodiča.

Organizirana šetnja Geoparkom

ČUDESNA PRIRODA

Želite li uživati u ljepotama netaknute prirode te saznati ponešto o geološkim osobitostima Lopara, preporučamo Vam organiziranu šetnju loparskim dijelom Geoparka.