Draga djeco i roditelji,
zadovoljstvo nam je pozvati vas na predstavu “Trio la la la” koju će Triko cikus tetar izvesti 17. kolovoza u parku Kapić u Loparu s početkom u 19,30 sati.
Gostovanje organizira Centar za kulturu Lopar uz potporu Ministarstva kulture RH i Općine Lopar te je ulaz slobodan!
Veseli putujući cirkuski cabaret na sklapanje i rasklapanje, za djecu i odrasle. Uigrani, zaigrani i preigrani trio nudi svojoj miloj publici pregršt vratolomija, akrobacija, žongliranja, muziciranja, plesa i pretumbacija, nudi joj smijeh i veselje, i boje slavlja i radosti. Tu imamo Spretnu, Nespretnu i Smotanog; Sretnu, Veselu i Pametnog, te Žutu, Zelenu i Crvenog. Naravno, ima tu ponekad i komplikacija, no njima je komplikacija vokacija – trude se da se u svemu dobro slažu i da nikad jedno drugoga ne lažu. Jer Triole se vole!
Igraju: Iva Peter Dragan, Nikolina Majdak, Damir Mihaljević