Veliko nam je zadovoljstvo pozvati vas na otvorenje izložbe polaznika tečaja Osnove izrade mozaika predviđeno u subotu, 30. ožujka u predvorju Općine Lopar s početkom u 19,30 sati!

Tečaj je održan u okviru projekta Kreativnost u svakodnevici koji Centar za kulturu Lopar provodi treću godinu zaredom s ciljem poticanja kulturno-umjetničkog amaterizma,             razvoja senzibiliteta za različite umjetničke izričaje i aktivnog uključivanja stanovništva u programe u kulturi te ove godine radove izlaže 21 polaznik. Njihovi radovi bit će međusobno povezani u mozaičnu instalaciju namijenjenu postavljanju u javnom prostoru te vas pozivamo da svojim prisustvom podržite rad naših kreativaca i otkrijete što su ovoga puta pripremili!

Izložbu je moguće pogledati radnim danom od 8,00 – 15,00 sati u periodu do 5. svibnja.