Poštovani,

iznimno nam je zadovoljstvo pozvati Vas na otvorenje izložbe polaznika tečaja Osnove izrade mozaika koji je realiziran u okviru projekta Kreativnost u svakodnevici! Otvorenje izložbe predviđeno je u četvrtak, 21. prosinca, u 11,00 sati u predvorju Općine Lopar.

Izložba će biti postavljena do kraja travnja 2018. godine te ju je moguće pogledati radnim danom od 9,00 do 14,00 sati.

O projektu Kreativnost u svakodnevici

S ciljem obogaćivanja društvenog i kulturnog  života zajednice, razvoja senzibiliteta za različite umjetničke izričaje te poticanja kulturno-umjetničkog amaterizma, Centar za kulturu Lopar osmislio je projekt Kreativnost u svakodnevici koji je financiran sredstvima Primorsko-goranske županije i Općine Lopar. Tijekom listopada i studenog u okviru  projekta realiziran je ciklus od 10 likovno-kreativnih radionica pod stručnim vodstvom Nives Gvačić. U njima je sudjelovalo 39 osoba koje su radile na zajedničkom kreativnom zadatku – mozaičnoj instalaciji primijenjene prirode koja će javnosti biti prezentirana najavljenom izložbom.