Dragi kreativci,

zadovoljstvo nam je pozvati Vas na ciklus radionica Osnove izrade mozaika namijenjen prvenstveno  srednjoškolcima i odraslima!

Pod stručnim vodstvom magistre likovne pedagogije Nives Gvačić polaznici će se upoznati sa slikarskom tehnikom mozaika, koja se izvodi slaganjem raznobojnih kamenčića, stakalca, glazirane keramike.

Broj sudionika je ograničen te Vas molimo da se prijavite u Centru za kulturu Lopar do 15. listopada (czk@lopar.com; 099/814-0712) !  Radionice će se održati u periodu od 20. listopada do 20. studenog prema rasporedu koji ćemo naknadno odrediti.

Uz financijsku potporu Primorsko-goranske županije i Općine Lopar, radionice će organizirati Centar za kulturu Lopar koji osigurava sav potreban materijal i alate!

Prepustite se kreativnoj energiji i savladajte novu likovnu tehniku polazeći Osnove izrade mozaika! Ulaz je slobodan!