Nakon radionice „Cvat kreativnosti“ te ciklusa od pet radionica koje su rezultirale outdoor izložbom oslikanih jedara „Kreativna plovidba“, u okviru projekta „Gradim svoj svijet“ slijedi još jedna radionica za najmlađe kojom ćemo nastojati obogatiti njihovo slobodno vrijeme tijekom ljetnih praznika. U subotu, 15. srpnja, s početkom u 19,30 sati, na Gornjem Melu održat će se radionica „Morske priče“, prvenstveno namijenjena djeci uzrasta od 5 do 12 godina. Pod vodstvom magistre likovne pedagogije Nives Gvačić, učesnici će različitim uzorcima tkanina i konopa nastojati ispričati pokoju morsku priču!

Projekt „Gradim svoj svijet“ Centar za kulturu Lopar provodi uz financijsku potporu Primorsko-goranske županije i Općine Lopar.