Poštovani,

podsjećamo vas da se još uvijek možete upisati na besplatnu petodnevnu fotoradionicu „Svijet u bojama“ ili nam se bez prethodne najave pridružiti sutra (15. svibnja) u 17,00 sati u Turističkoj zajednici Općine Lopar!

 

Pod vodstvom Sanje Grgić Ćurić (Foto Hrvatska) radionica će se odvijati u Loparu od 15. do 19. svibnja u vremenu od 17,00 do 19,30 sati.

Fotoradionicom je obuhvaćen teorijski i praktični dio te izložba najboljih fotografija polaznika predviđena 19. svibnja u predvorju Općine Lopar u 20,00 sati.

Radionica je namijenjena mladima (starijima od 10 godina) i odraslima. Za sudjelovanje na na radionici potreban je fotoaparat, a oni koji ga nemaju mogu koristiti i mobitel. Prijaviti se možete na: 091/574-2343 (Sanja Grgić Ćurić) ili 099/814-0712; czk@lopar.com (Centar za kulturu Lopar).

 

Iskoristite kišovito vrijeme za proširenje svog znanja iz područja fotografije i ugodno druženje s vrsnim poznavateljima i ljubiteljima fotografije.

Veselimo se vašem odazivu!

— Tonka Kavran, prof. Centar za kulturu Lopar