LOPAR POKOSI – TRAVI PRKOSI

04. lipnja 2019.

Općina Lopar u suradnji s komunalnim društvom Lopar Vrutak d.o.o. provoditi će tijekom mjeseca lipnja, zaključno s 30. lipnja, akciju košnje pod nazivom „Lopar pokosi – travi prkosi“ po sistemu uočavanja komunalnog redara Općine Lopar i to neurednih površina neposredno uz javne prometnice i površina u neposrednoj blizini javnih površina kojima gravitira veći broj domicilnog stanovništva i turista. Površina koja se planira obuhvatiti ovim programom iznosi 40 000 m2.
Pozivaju se svi mještani da podnošenjem zahtjeva kod komunalnog redara Općine Lopar do 20. lipnja 2019. godine, ukažu na eventualnu ne uočenu potrebu uređenja određene površine.
Napominje se da površine moraju imati adekvatan pristup kako bi bilo moguće izvršiti košnju malčerom i suglasnost odnosno pristanak vlasnika odnosno posjednika da se ista slobodno uredi.

JAVNI POZIV za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja i nagrada Općine Lopar

03. lipnja 2019.

Natječaj za zapošljavanje u Centru za kulturu Lopar – samostalni referent za kulturu i protokole

25. ožujka 2019.

I. JAVNI POZIV ZA DAVANJE JAVNIH POVRŠINA NA KORIŠTENJE U 2019. GODINI

18. ožujka 2019.

[OBAVIJEST] Zbrinjavanje ovaca na području Općine Lopar

11. veljače 2019.

JAVNI POZIV srednjim strukovnim i umjetničkim školama za PROMOCIJU I JAČANJE KOMPETENCIJA STRUKOVNIH ZANIMANJA ZA TURIZAM 2019.

04. veljače 2019.

otvoren do 28. 2. 2019. – dodatne informacije isključivo elektroničkom poštom: promocijazanimanja@mint.hr

KONKURENTNOST TURISTIČKOG GOSPODARSTVA – Javni poziv za kandidiranje projekata

04. veljače 2019.

Otvoren do 1. ožujka 2019. godine. U svrhu osiguranja ravnopravnosti svih potencijalnih prijavitelja, Ministarstvo turizma ne može davati prethodna mišljenja o prihvatljivosti prijavitelja, aktivnostima ili troškovima navedenim u prijavi. Sva pitanja vezana uz javni poziv mogu se postaviti isključivo elektroničko poštom, slanjem upita na sljedeće e-mail adrese:

• a1-hoteli@mint.hr (sve vrste objekata iz skupine „hoteli“)
• a2-kampovi@mint.hr (kampovi i kamp odmorišta)
• a3-ostalismjestaj@mint.hr (ostali ugostiteljski objekti za smještaj)
• a4-opg@mint.hr (obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo – OPG)
• b-posebnioblici@mint.hr (razvoj posebnih oblika turizma)
• c-dostupnost@mint.hr (defibrilatori i IT tehnologije)
• d-prepoznatljivost@mint.hr (prepoznatljivost i „Hrvatski otočni proizvod“)

Za tehničku podršku u ispunjavanju obrasca prijave KTG2019 pošaljite upit na: pmo-hd@infodom.hr
Odgovori na upite u najkraćem mogućem roku poslat će se prema redoslijedu primanja izravno na adrese onih koji su pitanja postavili. Posljednji dan za slanje upita je 1. ožujka 2019. godine do 13 sati.

Odluka o poništenju javnog natječaja za prijam u službu

19. prosinca 2018.

Javni natječaj za prijam u službu u JUO Općine Lopar

27. studenoga 2018.

Odluka o dodjeli stipendija u školskoj/akademskoj 2018./2019. godini

12. studenoga 2018.

Natječaj za prodaju nekretnine i prijenos investitorskih prava na području poslovne zone Sorinj

12. studenoga 2018.

27. lipnja 2018.

OBAVIJEST OPĆINE LOPAR O VRŠENJU PREDBILJEŽBI ZA DODJELU BESPLATNIH UDŽBENIKA za učenike od I. do VIII. razreda osnovne škole ZA NASTAVNU GODINU 2018./19.

27. lipnja 2018.