Draga djeco i roditelji,
zadovoljstvo nam je pozvati vas na predstavu „Nove zgode Wande LaVande“ u izvedbi Gradskog kazališta lutaka Rijeka. Predstava je predviđena 10.7.2021. u 20,00 sati na školskom igralištu u Loparu. Ulaz je slobodan!

Gostovanje organizira Centar za kulturu Lopar uz potporu Ministarstva kulture i medija RH te Općine Lopar.

Napomena: molimo publiku da održava fizičku distancu i pridržava se ostalih važećih epidemioloških mjera vezano za sprječavanje širenja bolesti COVID-19.

O PREDSTAVI

Redateljica: MORANA DOLENC
Dramaturginja: VEDRANA BALEN SPINČIĆ
Kreatorica lutaka, scenografije, kostima i lutkarska tehnologinja: LUČI VIDANOVIĆ
Skladateljice: ANITA VALO i MERI JAMAN
Oblikovatelj rasvjete: SANJIN SERŠIĆ

Izvode: ZLATKO VICIĆ i PETRA VUČKOVIĆ

Predstava „Nove zgode Wande LaVande“ nastavak je popularne predstave i sada već ikone riječkog lutkarskog kazališta – „Wande LaVande“. U svojim novim avanturama, dobronamjerna i vedra creska ovčica Wanda LaVanda nastavlja uveseljavati djecu i promicati ideju prihvaćanja različitosti. No, ovom prigodom upoznajemo i nove likove s visina, nizina i podmorja, od kojih su neki karakteristični upravo za primorski kraj – Bjeloglavog supa i Sipu, Ježa i Mrava, koji nas podučavaju o vrijednostima zajedništva i prijateljstva.

Za uzrast: 3+