U subotu, 17. kolovoza u Parku Kapić Triko cirkus teatar izveo je mali cirkuski cabaret za djecu i odrasle “Trio – la la la“, a potom je uslijedila cirkuska radionica. Okupljeno mnoštvo djece s velikim je zanimanjem i budnom pozornošću pratilo zbivanja na sceni. A tu se zaista moglo vidjeti mnogo toga zanimljivog jer klaunovski štosevi, žongliranje, ples i akrobacije nisu svakidašnji prizor! Nakon iznimno zabavane predstave, uslijedila je radionica: mali i veliki pokušali su naučiti žonglirati ili vrtiti tanjure na štapiću! Možda zvuči jednostavno, no uopće nije tako! S mnogo smijeha i pozitivne energije, upoznati s novim vještinama, mali Loparani i njihovi gosti ispratili su akrobatsku družinu!
Predstavu je organizirao Centar za kulturu Lopar pod pokroviteljstvom Općine Lopar i Ministarstva kulture Republike Hrvatske.