Kreativno-likovna radionica “Tiha priča” (6. rujna, Gornji mel)

Tiha priča


Draga djeco i roditelji,

zadovoljstvo nam je pozvati Vas na radionicu „Tiha priča“ koje će se, u okviru programa obilježavanja blagdana Male Gospe i Dana Općine Lopar, održati u srijedu, 6. rujna, na Gornjem melu u Loparu s početkom u 19,00 sati. Radionica je namijenjena djeci starijoj od 6 godina.

Po uzoru na tzv. tihe knjige djeca će na radionici, shodno vlastitim idejama i afinitetima, kreirati zajedničku interaktivnu ploču za igranje. U nju će biti uklopljene razne razvojne aktivnosti  namijenjene prvenstveno mlađoj djeci te nam je u konačnici namjera ploču donirati nekoj od lokalnih ustanova koje rade s djecom.

Na sličnim radionicama u budućnosti nam je namjera izraditi i tzv. tihu knjigu kojom ćemo također nastojati olakšati učenje te potaknuti razvoj određenih vještina kod njenih  korisnika.

Radionica „Tiha priča“ bit će realizirana u okviru projekta „Gradim svoj svijet“ koji Centar za kulturu Lopar provodi uz financijsku potporu Primorsko-goranske županije i Općine Lopar.