Poštovani,

od nedjelje, 11. lipnja, u Borićima (parkić iznad CB Bamboocho) će biti postavljena izložba oslikanih jedara „Kreativna plovidba“ te Vas pozivamo da prošetate jednom od najljepših šetnica na Jadranu, onom iznad Rajske plaže u Loparu, i pogledate ovu vrlo zanimljivu i neuobičajenu outdoor izložbu.

Jedra su oslikali učenici Područne škole Lopar i DV „Pahuljica“, PO Lopar, u okviru projekta „Gradim svoj svijet“ koji Centar za kulturu Lopar provodi u suradnji sa školom i dječjim vrtićem uz financijsku pomoć Primorsko-goranske županije i Općine Lopar.

Kako vremenske prilike ne možemo sa sigurnošću predvidjeti, trajanje ove kreativne plovidbe također je neizvjesno te Vas pozivamo da izložbu pogledate odmah po njezinu postavljanju!