POVODOM ODLASKA U GOSPIĆ I NA LJUBOVO U SPOMEN NA 5. KOLOVOZ – DAN POBJEDE I DOMOVINSKE  ZAHVALNOSTI I DAN HRVATSKIH BRANITELJA

– Autobus polazi 4. kolovoza 2019. (nedjelja) u 6,00 sati sa autobusnog kolodvora Palit-Rab.

– Za osobne automobile osiguran je trajekt koji polazi iz Mišnjaka istog dana u 6,30 sati, a vlasnici automobila u 6,00 sati na autobusnom kolodvoru Palit-Rab mogu podići identifikacijski natpis LJUBOVO 2019. temeljem kojeg je osiguran besplatan prijevoz trajektom.

– Dolazak u Gospić planira se oko 9,15 sati, a u 9,30 sati položit će se vijenci i zapaliti svijeće kod Spomen križa na Gradskom groblju u Gospiću.

– Sveta misa služit će se u Katedrali NAVJEŠTENJA BLAŽENE DJEVICE MARIJE u Gospiću s početkom u 10,00 sati.

– Nakon svete mise položit će se vijenci i zapaliti svijeće poginulima i umrlima za Domovinu na Spomen-obilježju poginulim braniteljima na Ljubovu u 12,30 sati te na drugim mjestima pogibije.

– Za sudionike obilaska Gospića i Ljubova organizira se druženje i ručak u Pastoralnom centru Župnog ureda Lički Osik.

– Prijave se vrše do 2. kolovoza 2019. godine (petak) do 14,00 sati, u uredovno vrijeme, na broj telefona 777-460 za Grad Rab, te na mob. 098-192-1546 i tel. 775-593 za Općinu Lopar.

GRAD RAB, OPĆINA LOPAR I BRANITELJSKE UDRUGE IZ DOMOVINSKOG RATA